"To" bych mu vážně neudělala...

12. ledna 2012 v 18:39 |  Deník
Od úterý až do dnešního dne jsem se třásla strachem, protože mi bylo slíbeno zkoušení z přírodopisu. A jako by to nebylo málo, musela jsem dělat referát do téhož předmětu, protože mi na pololetí vyšly známky 2-3 a já si vážně nechci ještě více kazit průměr. ;)

Třetí hodinu jsme měli němčinu, ve které jsem byla taky zkoušená. Naštěstí jsem o tom věděla dopředu, takže jsem dostala za jedna, což je zázrak, protože já jsem antitalent na všechny jazyky kromě toho našeho.

Následující hodiny jsme si mohly užít v již zmiňovaném přírodopise. Hned na začátku na mě učitel spustil: "Jé, Kateřina má na dnešek referát. A referát znamená vstupenku ke zkoušení, tak pojd'!"


Po těchto slovech jsme se společně s Emo Barbie vydaly do vedlejší učebny provázeny hlasitými projevy: "Pozor, at' vás tam neto... neznásilní!" V učebně nás učitel vyzval k tomu, abychom si sedly. Ani chvíli jsem nezaváhala a projevila jsem mu svou náklonost tím, že jsem se posadila do poslední ze tří řad aneb co nejdále od něj. Bohužel mi tento luxus nedopřál a já byla nucena sednout si před něho.

Když mi to oznamoval, znechuceně jsem se zvedla a vydala se k onomu místu. Ale ještě než jsem tam došla, stihl mi do cesty natáhnout nohy. Jenže tentokrát jsem je nepřeskočila s elegancí střelené srny v posledním tažení jako minule, ale zastavila jsem a čekala, až mi laskavě učitel uvolní cestu.

To se také stalo a já s Emo Barbie jsme se staly obětí otázek zahájených povzdechem: "Nechápu, proč vás vůbec zkouším." Můj doplňek: "Já taky ne..." byl milosrdně přeslechnut a nebrán na vědomí.

Pak následovaly ony otázky, na které jsme s Emo Barbie střídavě odpovídaly a mlčely. A Emo Barbie u toho dokázala i neskutečně mlátit (ehm, klepat) nohou do podlahy, což mě neskutečně znervózňuje a rozptyluje a štve. Proto jsem jí několikrát tiše řekla, at' toho nechá, ale ona na mé výzvy nereagovala. Proto ji stihla má hlasitá slova: "Žijí v moři. Třeba krab. Kiko, nemlat' tou nohou! A pak třeba krevety..." Emo Barbie aneb Kika na mě okamžitě hodila pohled s pevným odhodláním zabít mě, ale učitel se jen pousmál a neodpustil si poznámku o narvózní Kristýně. Hihi. A tady je debata mě a učitele:
U: "Co tvoří krabí schránku?"
J: "Bílkoviny?"
U: "Ty má sice krab taky, ale já myslím něco jiného. Je to základní složka stavebnictví a kamenů.
J: "Vápno?"
U: "Krab má v sobě vápno?!?"
J (pohled na něj jako na největšího kreténa na světě): "Né, vápník přece."
Tak za tohle a pár dalších pitomostí jsem si dnes vysloužila dvě jedničky. A taky proto mě Wolfy o přestávce nespravedlivě obvinila:
W: "Cos tam dělala?"
J: "Zkoušel mě."
W: "No jen aby. Co když..."
J: "To bych Ondrovi neuděla!"
W: "Ty bys to Ondrovi neudělala?"
J: "Ne, to bych mu vážně neudělala."
W: "Tak já mu to udělám..."
Tohle od ní vůbec nebylo hezký. Jako by nestačilo, že z ní občas vypadne nějaká pochvala nebo lichotka na to mé zlatíčko, a při tom má v očích srdíčka. Já je vidím! :'( Asi jí taky začnu básnít o tom jejím teplým herci hrajícím neteplýho. :P ( Možná je to naopak. Ale kdo ví... )

P.S.: Tohle byl článek na Wolfyno přání, takže výčitky za psychickou újmu, kterou mi ted' způsobila, může odčinit jejím novým článkem.

P.P.S.: Ten herec... jiný herec... divadelní... ten úžasný hlas... oči... pohyby... šaty... a ty průpovídky... krása... na scéně... Mmm... ♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chii - chan | Web | 12. ledna 2012 v 18:54 | Reagovat

Sakra, že je to naopak, do řiti. :D :D Nedělej, že si to nepamatuješ, já se ještě nikdy nespletla, tak z něj nedělej teplýho. (On to dokáže sám.) :D :P

2 Bony | Web | 12. ledna 2012 v 19:00 | Reagovat

[1]: Jej, promiň, já jsem se spletla. ( ironiééé!!! ) :-D :-P :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama