R.I.P.

2. ledna 2012 v 15:29 |  Deník
Už druhý den se píše letopočet 2012 a já bych už chtěla, aby tenhle rok táhl do pryč...!

Včera jsme s mamkou jely novoročně popřát babičce všechno nejlepší. Přišel tam i strýc, který má těhotnou ženu. Ta se vzápětí také dostavila a začala po strýci - po mém nejmilovanějším strýci! - ječet.

Když se ho mamka zastala, akorát po nás teta začala řvát, že za všechno můžeme my a že kvůli strýci málem dvakrát potratila. ( Za to jsem mohla také já s mamkou, i když absolutně nechápu jak. ) Tak pěkně děkujeme za takovéto přání aneb Jak na Nový rok, tak po celý rok! Vážně se mám nač těšit...

Navíc jsem večer na Youtube našla video - trailer, ve kterém hraje herec, ze kterého jsem úplně mimo. Za tu minutu a čtyřicet vteřin sice řekne jen: "Anežko... Anežko moje!" ale tak nádherně a láskyplně, že se na to musím dívat pořád dokola. ( A taky se tam líbá s jednou holkou, což mi rve srdce! )

Dneska ráno mě tat'ka vzbudil telefonátem, ve kterém mi říkal, at' přijedu za ním do práce. Tam jsem se taky vypravila, jenže on tam jaksi nebyl. Jeho kolega mi řekl, že jsme se akorát minuli, protože tat'ka odjel kvůli nějakému psovi. Se zlým tušením jsem tat'kovi zavolala a zjistila jsem, že slova: "kvůli nějakému psovi" ve skutečnosti znamenají: "Náš pes krvácí, vezu ho k veterináři, asi je to jeho konec."

Po tomhle sdělení se mi zatočila hlava a já padala do něčeho hodně hlubokého... Pak jsem zase nabrala vědomí a uslzená s kolébavým krokem jsem se šla do zámecké zahrady vydýchat. Potom jsem se - s docela naivní myšlenkou, že největší příval pláče skončil - vydala za mamkou do práce. Přivítala mě smutným: "Víš to?" Neudržela jsem se a vpadla jí do náruče a ted' jsme brečely obě dvě.

Při mém návratu domů jsem uviděla na zemi kaluž krve, která mému čtyřnohému příteli vytekla z hlavy. Byl mrtvý a tat'ka s dědou a s bratrem ho právě pochovávali na zahradě.

Odpoledne jsem dostala strašnou chut' to ze sebe dostat, jít ven a s někým si popovídat. Má žádost o vyslyšení však zůstala nevyslyšena, jen s odpovědí, že zítra je škola a tak se naráz všichni musí učit...

Ale to mé malé chlupaté zlatíčko s krásnýma hnědýma očima, věčně se pletoucí pod nohama nebo ležící a spící, zůstane v mém ♥ navždy!

"To jsem fešák, co?"

"Já... Já tady vůbec nejsem. Nevidíte mě, že ne?"

"I já jsem letos pomáhal s vánočním úklidem!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach Outlet | E-mail | Web | 16. září 2012 v 14:33 | Reagovat

Cheers for the info. Greatly appreciated.

2 Uggs On Sale | E-mail | Web | 22. září 2012 v 19:47 | Reagovat

This really is genuinely excellent news. Thank you for sharing it with us!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama