Já už tam nechci...

8. září 2011 v 16:46 |  Deník
Já už tam nechci... Díky tomu strašnému místu je mi každé ráno špatně a i přesto tam musím... Ano, uhodli jste. Sama se sebou se tu bavím o oné odporné věci... budově... jménem škola.
Přes prázdniny jsem to slovo použila jen asi pětkrát, většinou když jsem se bavila s inteligentními lidmi, kteří mě ještě dobře nepoznali.
V soukromí jsme s Wolfy používaly "ty-víš-co" a "ty-víš-kam". Sice delší, ale nezní to tak hrozivě. :D
Tehdy jsem ještě netušila že budu sedět s Wolfy v prostřední řadě ve třetí lavici. Vlastně na tom není nic hrozného, jen to, že za mnou sedí jedna kráva kterou Wolfy nesnáší a vedle ní druhá, kterou zase nemusím já. I to by se možná dalo přežít, kdyby pořád neměly potřebu něco komentovat. Hlasitě komentovat. A samozřejmě že jim nikdo nic neřekne, ony jsou přece hodné a proto se jim nadržuje.
Kromě spolužáku a spolužaček mi drásají nervy i učitelé. A těm to jde o hodně lépe. Pořvávání oné krávy za mnou dokážu ignorovat vytáhnutím mobilu a následným prohlížením fotek, ale test první vyučovací hodinu onoho předmětu se prostě zvládnout nedá. Teda ne na jedničku. Tu dostala jen druhá polovina třídy, které jsme jako hodní spolužáci prozradili otázky. Já sama jsem spokojená s trojkou. :D
Jednoho učitele jsem potkala na chodbě a nějak nebyla možnost se mu vyhnout. :D Proto jsem byla nucena pronést směrem k němu: "Dobrý den." Odpovědí mi bylo: "Jedenáct ručníků." :D
Tak si tak říkám, kdo je normálnější? Učitelé nebo žáci??? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wolfy | Web | 8. září 2011 v 17:46 | Reagovat

Já svůj test jakožto druhá polovina tipuju na čtyřku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama