Další den s Wolfy ( aneb článek na Její přání )

10. srpna 2011 v 20:56 |  Deník
Další den s Wolfy. Zase na zámku...
Už při cestě tam jsem se musela smát jako bych mezi normální lidi ani nepatřila. To je prostě můj a Wolfyin styl.

No jo, zase naše neúnavné a okolními lidmi nenáviděné záchvaty smíchu. Někdy si říkám, jak to, že se nás za ně ještě někdo nepokusil zabít. I když... jeden takový by se našel. Na naše zavraždění už použil mnoho metod - zabití se na schodech při pohledu na něj, donutit nás k smíchu aby nás všichni měli za magory ( což umíme skvěle i bez něho ), dokonce nás i několikrát docela (ne)vhodně tituloval.

Netuším, co si od toho sliboval, ale... dal nám tím nové přezdívky, které jsme přijaly statečně a nebráníme se jim! Tak tohodle člověka jsem naštěstí nepotkala a jsem tomu moc moc moc ráda.

Naopak jsme společně s Wolfy potkaly jednoho... hmm... fajn... kluka (?). Dost okatě se divil, když mě uviděl za ten den asi po čtvrté a Wolfy pošesté. To je prostě náš společný dokonalý dar, někam po několikáté vejít a dělat, že jsme tam prvně. Jenže... málokdy nám to někdo věří.

Když jsme ze zámku už poněkolikáte vyšly, zamířily jsme do města. Tam jsem posnídala oběd a Wolfy poobědvala snídani. Nebo naopak? Když jsem pak Wolfy nechala na pár minut samotnou a následně se vrátila se slovy: "Tak co, půjdeme?" Odpovědí mi bylo: "Počkej. Čekám, kdy tamten kluk sletí do kašny." Okamžitě jsem shodila tašku a posadila se vedle Wolfy s reakcí: "Tak to já jdu čekat s Tebou!"

Nikdy jsem si nemyslela, že umím být taková. Ale kluk tam stejně ( bohužel? bohudík? ) nespadl, i když k tomu měl maximální talent. No jo, rodiče většinu srandy překazí...

Když jsme se pak dostaly domů, nevěděly jsme, co máme dělat. Tak jsme tam zajely znova. A jsem za to moc ráda. ( Myslete si o mě co chcete. ) Ten den patřil prostě k těm mým oblíbeným... ♥

P.S. Málem bych zapomněla, že jsme si na divadelních prknech zahrály Romea a Julii!
P.P.S: Každé slovo i písmeno z tohodle článku je vážně pravda.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chii - chan | Web | 11. srpna 2011 v 16:26 | Reagovat

Zapomněla jsi ještě, že jsem večeřela oběd a ty jsi obědvala večeři. :D
Nebo že se mi dobře jedlo na zemi... :D Šmarjá. :D Taky na chlapa, co ti záviděl zákusek. :D Nebo jak jsme chytaly frisbee místo psa. :D Detail, já vím.

2 zoruska127 | Web | 11. srpna 2011 v 19:12 | Reagovat

[1]:
Pšššt, co si ted' o nás lidi budou myslet? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama